Album Photos (6.0.5) - en to kn translation catalogue (52 entries)

en: photos
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Image size
kn: ಚಿತ್ರದ ಅಳತೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Quantity
kn: ರಾಶಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Open
kn: ತೆರೆ

en: Album
kn: ಆಲ್ಬಂ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Photos
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Directory
kn: ಕಡತಕೋಶ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Global Settings
kn: ಜಾಗತಿಕ ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Privacy
kn: ಗೌಪ್ಯತೆ

en: Photo
kn: ಫೋಟೊ

en: Sort
kn: ವಿಂಗಡಿಸು

en: Pager
kn: ಪೇಜರ್

en: Locked
kn: ಲಾಕ್‌ ಮಾಡಲಾದ

en: Password required
kn: ಗುಪ್ತಪದ ಅಗತ್ಯವಿದೆ

en: In
kn: ಒಳಗೆ
