Album Photos (6.0.6) - en to ps translation catalogue (43 entries)

en: photos
ps: انځورونه

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: Edit
ps: سمون

en: Size
ps: كچه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Password
ps: پټ توری

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Album
ps: البوم

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: ID
ps: پېژند

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Advanced search
ps: پرمخ تللی لټون

en: Upload
ps: پورته کول

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: next
ps: بل

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Source
ps: سرچينه

en: published
ps: خپاره شوي

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Grid
ps: ځاليز

en: - All -
ps: - ټول -
