Album Photos (6.0.7) - en to sq translation catalogue (47 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: Reset
sq: Rifillo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Advanced search
sq: Kërkim i detajuar

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Do not display
sq: Mos shfaq

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: published
sq: publikuar

en: Languages
sq: Gjuhët

en: not published
sq: pa publikuar

en: Rearrange
sq: Resistemo

en: Containing any of the words
sq: Përmban një nga fjalët

en: Containing the phrase
sq: Përmban frazën

en: Containing none of the words
sq: Nuk përmban asnjë nga këto fjalë

en: Content ranking
sq: Pikët e marra

en: Factor
sq: Faktori

en: Access type
sq: Lloji i hyrjes

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
sq: Kërko njërin prej termeve me gërma të mëdha <strong>OR</strong>. Për shembull, <strong>mace OR qen</strong>.
