Album Photos (6.1.0) - en to bg translation catalogue (61 entries)

en: photos
bg: снимки

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Comments
bg: Коментари

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: Edit
bg: Редактирай

en: Size
bg: Размер

en: None
bg: Не

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Node ID
bg: Номер

en: Default
bg: По подразбиране

en: Open
bg: Отвори

en: Album
bg: Албум

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Display
bg: Дисплей

en: Updated
bg: Обновено

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Statistics
bg: Статистики

en: Advanced search
bg: Разширено търсене

en: Upload
bg: Трансфер

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Roles
bg: Роли

en: Comment
bg: Коментар

en: URL alias
bg: URL синоними

en: Authored by
bg: Написано от

en: next
bg: Следваща

en: Directory
bg: Директория

en: Do not display
bg: Не се показва

en: Authored on
bg: Написано на

en: Source
bg: Източник

en: published
bg: публикувано

en: Languages
bg: Езици

en: previous
bg: Предишна

en: not published
bg: непубликувано

en: Manage fields
bg: Управление на полета

en: Rearrange
bg: Пренареждане

en: Containing any of the words
bg: Съдържа която и да е от думите

en: Containing the phrase
bg: Съдържа фраза

en: Containing none of the words
bg: Не съдържа нито една от думите

en: Content ranking
bg: Класация на съдържанието

en: Factor
bg: Фактор

en: Access type
bg: Тип на достъпа

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
bg: Търсене за всяка от двете думи в големи букви <strong>OR</strong>. Например <strong>котки OR кучета</strong>.

en: Full content
bg: Пълно съдържание
