Album Photos (6.1.0) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: photos
br: skeudennoù

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Images
br: Skeudennoù

en: Image size
br: Ment ar skeudenn

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel
