Album Photos (6.1.0) - en to ga translation catalogue (11 entries)

en: photos
ga: grianghraif

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Language
ga: Teanga

en: Quantity
ga: Méid

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: View
ga: Féach ar

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Upload
ga: Uaslódáil
