Album Photos (6.1.0) - en to ka translation catalogue (49 entries)

en: photos
ka: ფოტოები

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Images
ka: სურათები

en: Image size
ka: სურათის ზომა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Size
ka: ზომა

en: None
ka: არცერთი

en: Password
ka: პაროლი

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Open
ka: ღია

en: Album
ka: ალბომი

en: Add
ka: დამატება

en: Display
ka: ჩვენება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Number of columns
ka: სვეტების რაოდენობა

en: Roles
ka: როლები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Comment ID
ka: კომენტარის ID

en: File ID
ka: ფაილის ID

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: next
ka: შემდეგი

en: Directory
ka: დირექტორია

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Source
ka: წყარო

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: Languages
ka: ენები

en: not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: Manage fields
ka: ველების მართვა
