Album Photos (6.1.0) - en to kk translation catalogue (52 entries)

en: photos
kk: фото суреттер

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Images
kk: Суреттер

en: Image size
kk: Сурет мөлшерi

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Statistics
kk: Статистика

en: Advanced search
kk: Кеңейтілген іздеу

en: Upload
kk: Жүктеу

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Authored by
kk: Автор

en: Do not display
kk: Көрсетпеу

en: Authored on
kk: Уақыты

en: published
kk: жарияланған

en: Languages
kk: Тілдер

en: not published
kk: жарияланбаған

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару

en: Rearrange
kk: Қайта реттеу

en: Containing any of the words
kk: Құрамында сөздердің кез келгені бар

en: Containing the phrase
kk: Құрамында нақты фраза бар

en: Containing none of the words
kk: Құрамында сөздердің ешқайсысы жоқ

en: Content ranking
kk: Контентті бағалау

en: Factor
kk: Фактор

en: Access type
kk: Рұқсат түрі

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
kk: Егер екі терминнің біреуін тапқыңыз келсе, онда терминдер арасына бас әріпті <strong>OR</strong> қойыңыз. Мысалы, <strong>иттер OR мысықтар</strong>.

en: Add photo
kk: Бейнесуретті
