Album Photos (6.1.0) - en to km translation catalogue (66 entries)

en: photos
km: រូបថត

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Images
km: រូបភាព

en: Image size
km: ទំហំ​រូបភាព

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: None
km: គ្មាន

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Open
km: បើក

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Advanced search
km: ការ​ស្វែងរក​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Comment ID
km: លេខ​សម្គាល់​មតិ​យោបល់

en: URL alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​របស់​ URL

en: File ID
km: លេខ​សម្គាល់​ឯកសារ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Do not display
km: ​កុំ​បង្ហាញ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: published
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Languages
km: ភាសា

en: not published
km: មិន​បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល

en: Rearrange
km: រៀបចំ​ឡើងវិញ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Locked
km: ជាប់​សោ

en: Containing any of the words
km: ដែល​មាន​ពាក្យ​ណាមួយ

en: Containing the phrase
km: ដែល​មាន​ឃ្លា

en: Containing none of the words
km: ដែល​មិន​មាន​ពាក្យ​ណាមួយ

en: Content ranking
km: ជួរ​មាតិកា​

en: Factor
km: កត្តា

en: Maximum image resolution
km: គុណភាព​បង្ហាញ​រូបភាព​អតិបរមា

en: Access type
km: ប្រភេទ​ការ​ចូលដំណើរការ

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
km: ស្វែងរក​ពាក្យ​ទាំងពីរ​ដោយ <strong>OR</strong> ជា​អក្សរ​ធំ ។ ឧទាហរណ៍<strong>cats OR dogs</strong> ។

en: Manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការ​បង្ហាញ

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់
