Album Photos (6.1.1) - en to dz translation catalogue (48 entries)

en: photos
dz: པར།

en: Slideshow
dz: བཤུད་བརྙན།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Image size
dz: གཟུགས་བརྙན་ཚད།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Size
dz: ཚད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Advanced search
dz: མཐོ་རིམ་འཚོལ་ཞིབ།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Do not display
dz: བཀྲམ་བཏོན་མ་འབད།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབད་མི།

en: Rearrange
dz: སླར་བདེ་ཞིབ་འབད་

en: Containing any of the words
dz: མིང་ཚིག་གང་རུང་ཅིག་ནང་ན་ཡོད་མི།

en: Containing the phrase
dz: ཚིག་ཚན་ནང་ན་ཡོད་མི།

en: Containing none of the words
dz: མིང་ཚིག་ཚུ་ནང་ན་མེད་མི།

en: Content ranking
dz: ནང་དོན་གོ་རིམ་སྒྲིག་ནི།

en: Factor
dz: ཆ་རྐྱེན།

en: Access type
dz: འཛུལ་སྤྱོད་ཀྱི་དབྱེ་བ།
