Album Photos (6.1.1) - en to ht translation catalogue (27 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Size
ht: Grosè

en: Password
ht: Mo pas

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Comment
ht: Komantè

en: URL alias
ht: alyas URL

en: Desc
ht: Des

en: Languages
ht: Lang

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Full content
ht: Kontni konplè

en: Asc
ht: Mont
