Album Photos (6.1.1) - en to jv translation catalogue (75 entries)

en: photos
jv: foto-foto

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Images
jv: Gambar

en: Image size
jv: Ukuran gambar

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Comments
jv: Komèntar

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: Edit
jv: Sunting

en: Size
jv: Ukuran

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: Password
jv: Sandhi

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Node ID
jv: ID Node

en: Default
jv: Gawan

en: Open
jv: Dibuka

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Display
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Statistics
jv: Statistik

en: Advanced search
jv: Golékan mahir

en: Upload
jv: Unggah

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Number of columns
jv: Cacahe kolom

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Roles
jv: Parāgā

en: Comment
jv: Komèntar

en: Comment ID
jv: ID Komèntar

en: Published
jv: Dipacak

en: File ID
jv: ID berkas

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Advanced
jv: Mahir

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: published
jv: dipacak

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: not published
jv: ora dipacak

en: Manage fields
jv: Nata field

en: Sort
jv: Urutna

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Locked
jv: Dikunci

en: Containing any of the words
jv: Isiné sembarang tembung

en: Containing the phrase
jv: Isiné wāndā

en: Containing none of the words
jv: Ora ānā isiné tetembungan

en: Content ranking
jv: Peringkat kontèn

en: Factor
jv: Faktor

en: Maximum image resolution
jv: Resolusi gambar maksimum

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
jv: Nggoléki kanggo rong tetembungan sing béda nganggo huruf gédhé <strong>OR</strong>. Contoné, <strong>kucing OR segawon</strong>.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Manage display
jv: Nata tampilan

en: Full content
jv: Konten wutuh

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Asc
jv: Urut Maju

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
jv: Panggolèkan Sampéyan nggunakno kakèhan ekspresi AND / OR. Namung @count tetembungan pertama sing bisa dilebokaké ing panggolèkan iki.
