Album Photos (6.1.1) - en to ms translation catalogue (80 entries)

en: photos
ms: gambar-gambar

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Images
ms: Imej-imej

en: Image size
ms: Saiz imej

en: delete
ms: padam

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: List
ms: Senarai

en: Description
ms: Huraian

en: Language
ms: Bahasa

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Comments
ms: Komen-komen

en: Last updated
ms: Dikemaskinikan terakhir

en: Edit
ms: Sunting

en: Size
ms: Saiz

en: Reset
ms: Set semula

en: None
ms: Tiada

en: Display settings
ms: Seting pameran

en: Password
ms: Kata laluan

en: Weight
ms: Pemberat

en: Image
ms: Imej

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: edit
ms: sunting

en: Node ID
ms: ID Nod

en: Default
ms: Lalai

en: Open
ms: Buka

en: Add
ms: Tambah

en: View
ms: Pandangan

en: Display
ms: Paparan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Keywords
ms: Kata kunci

en: Statistics
ms: Statistik

en: Advanced search
ms: Carian maju

en: Upload
ms: Muat naik

en: User ID
ms: ID Pengguna

en: Number of columns
ms: Bilangan lajur

en: All
ms: Semua

en: Page
ms: Halaman

en: Roles
ms: Peranan

en: Comment
ms: Komen

en: Comment ID
ms: ID komen

en: Published
ms: Diterbitkan

en: URL alias
ms: Alias URL

en: File ID
ms: ID fail

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Desc
ms: Menurun

en: Do not display
ms: Jangan papar

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: published
ms: diterbitkan

en: Languages
ms: Bahasa-bahasa

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: not published
ms: tidak diterbitkan

en: Apply
ms: Pohon

en: Manage fields
ms: Uruskan medan-medan

en: Rearrange
ms: Susun semula

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Locked
ms: Terkunci

en: Containing any of the words
ms: Mengandungi sebarang perkataan

en: Containing the phrase
ms: Mengandungi frasa

en: Containing none of the words
ms: Tidak mengandungi perkataan-perkataan

en: Content ranking
ms: Kedudukan kandungan

en: Factor
ms: Faktor

en: Maximum image resolution
ms: Resolusi imej maksimum

en: Access type
ms: Jenis akses

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
ms: Cari mana-mana satu daripada dua terma dengan kata <strong>OR</strong> dalam huruf besar. Contohnya, <strong>kucing OR anjing</strong>.

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Manage display
ms: Uruskan paparan

en: Full content
ms: Kandungan penuh

en: Image style
ms: Stail imej

en: Link image to
ms: Paut imej pada

en: Asc
ms: Menaik

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
ms: Carian anda menggunakan terlalu banyak ekspresi AND/OR. Hanya @count terma teratas sahaja yang dimasukkan dalam carian ini.
