Album Photos (6.1.1) - en to my translation catalogue (52 entries)

en: photos
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Album
my: အယ်လ်ဘမ်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Advanced search
my: အဆင့်မြင့် ရှာဖွေခြင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Comment ID
my: ထင်မြင်ချက်ခေါင်းစဉ်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Do not display
my: မပြသပါနှင့်

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: not published
my: ရေးသားဆဲ

en: Privacy
my: ပုဂ္ဂလိကလွတ်လပ်ခွင့်

en: Image title
my: ဓာတ်ပုံခေါင်းစဉ်

en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ
