Album Photos (6.1.1) - en to sk translation catalogue (106 entries)

en: photos
sk: fotografie

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Images
sk: Obrázky

en: Image size
sk: Veľkosť obrázka

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Comments
sk: Komentáre

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: None
sk: Žiadne

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Default
sk: Predvolené

en: Open
sk: Otvorené

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Display
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Advanced search
sk: Pokročilé vyhľadávanie

en: Upload
sk: Nahrať

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Number of columns
sk: Počet stĺpcov

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Comment
sk: Komentár

en: Comment ID
sk: ID komentára

en: Published
sk: Zverejnené

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: File ID
sk: ID súboru

en: Photos
sk: Fotografie

en: Display thumbnails
sk: Zobraziť náhľady

en: Authored by
sk: Autor

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Desc
sk: Zostupne

en: next
sk: ďalej

en: Directory
sk: Adresár

en: Do not display
sk: Nezobrazovať

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Source
sk: Zdroj

en: published
sk: zverejnené

en: Languages
sk: Jazyky

en: Image sizes
sk: Rozmery obrázka

en: Changed
sk: Zmenené

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: not published
sk: nezverejnené

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Apply
sk: Použiť

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Grid
sk: Mriežka

en: Image title
sk: Tiulok obrázka

en: Images per page
sk: Počet obrázkov na stranu

en: Rearrange
sk: Preusporiadať

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Containing any of the words
sk: Obsahuje niektoré zo slov

en: Containing the phrase
sk: Obsahuje frázu

en: Containing none of the words
sk: Neobsahuje tieto slová

en: Content ranking
sk: Hodnotenie obsahu

en: Factor
sk: Faktor

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: Maximum image resolution
sk: Maximálne rozlíšenie obrázka

en: Access type
sk: Typ prístupu

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
sk: Na vyhľadanie jedného z dvoch slov použite <strong>OR</strong>. Napr. <strong>mačka OR pes</strong>.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Image file ID
sk: ID obrázka

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Manage display
sk: Spravovať zobrazenie

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Manage form display
sk: Spravovať zobrazenie formulára

en: View modes
sk: Režimy zobrazenia

en: Legacy settings
sk: Legacy nastavenia

en: Whether a new revision should be created by default
sk: Či sa má predvolene vytvoriť nová revízia

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
