Album Photos (6.0.7) - en to hr translation catalogue (86 entries)

en: photos
hr: fotografije

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Images
hr: Slike

en: Image size
hr: Veličina slike

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Quantity
hr: Količina

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: Edit
hr: Uredi

en: Size
hr: Veličina

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Password
hr: Lozinka

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Default
hr: Zadano

en: Open
hr: Otvoreno

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Display
hr: Prikaz

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Statistics
hr: Statistike

en: Advanced search
hr: Napredna pretraga

en: Upload
hr: Otpremi

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Number of columns
hr: Broj stupaca

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Roles
hr: Uloge

en: Comment ID
hr: ID komentara

en: Published
hr: Objavljeno

en: URL alias
hr: URL nadimak

en: File ID
hr: ID datoteke

en: Authored by
hr: Autor

en: Advanced
hr: Napredno

en: Desc
hr: Silazno

en: next
hr: sljedeći

en: Directory
hr: Imenik

en: Do not display
hr: Nemoj prikazati

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Source
hr: Izvor

en: published
hr: objavljeno

en: Languages
hr: Jezici

en: Changes saved.
hr: Promjene spremljene.

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Image sizes
hr: Veličine slika

en: not published
hr: nije objavljeno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Manage fields
hr: Upravljanje poljima

en: Grid
hr: Mreža

en: Rearrange
hr: Prerasporedi

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Locked
hr: Zaključano

en: Containing any of the words
hr: Sadrži bilo koju od riječi

en: Containing the phrase
hr: Sadrži frazu

en: Containing none of the words
hr: Ne sadrži nijednu od riječi

en: Content ranking
hr: Vrednovanje sadržaja

en: Factor
hr: Čimbenik

en: Maximum image resolution
hr: Maksimalna rezolucija slike

en: Access type
hr: Tip pristupa

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
hr: Unesite velikim slovima <strong>OR</strong> kako bi ste pretražili bilo koji od dva termina. Npr., <strong>mačke OR psi</strong>.

en: Manage display
hr: Uredi prikaz

en: Full content
hr: Puni sadržaj

en: Image style
hr: Stil slike

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
hr: Vaša pretraga je koristila previše AND/OR izrata. Samo prvih @count pojmova su uključeni u ovu pretragu.

en: Influence
hr: Utjecaj

en: Influence is a numeric multiplier used in ordering search results. A higher number means the corresponding factor has more influence on search results; zero means the factor is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
hr: Utjecaj je brojčani umnožitelj korišten pri određivanju redoslijeda rezultata pretrage. Veći broj znači kako odgovarajući čimbenik ima veći utjecaj na rezultate pretrage; ništica znači kako će čimbenik biti ignoriran. Mijenjanje ovih znamenki neće zahtjevati ponovnu izgradnju indeksa. Promjene odmah stupaju na snagu.

en: Search result highlighting input
hr: Reultati pretrage s istaknutim unosom
