Album Photos (6.0.7) - en to hu translation catalogue (145 entries)

en: photos
hu: fényképek

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Images
hu: Képek

en: Image size
hu: Képméret

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Last updated
hu: Legutóbb frissítve

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Size
hu: Méret

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Password
hu: Jelszó

en: Weight
hu: Súly

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Open
hu: Nyitott

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: ID
hu: Azonosító

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Advanced search
hu: Részletes keresés

en: Upload
hu: Feltöltés

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Number of columns
hu: Oszlopok száma

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Comment ID
hu: Hozzászólás azonosítója

en: Published
hu: Közzétéve

en: URL alias
hu: Webcímálnév

en: File ID
hu: Fájl azonosító

en: Photos
hu: Fényképek

en: Display thumbnails
hu: Bélyegképek megjelenítése

en: Authored by
hu: Szerző

en: Advanced
hu: Haladó

en: Desc
hu: Csökk

en: next
hu: következő

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Do not display
hu: Ne jelenjen meg

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Source
hu: Forrás

en: published
hu: közzétett

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Changes saved.
hu: Változtatások elmentve.

en: Limit
hu: Korlát

en: Image sizes
hu: Kép méretek

en: Global Settings
hu: Általános beállítások

en: Changed
hu: Módosítva

en: previous
hu: előző

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: not published
hu: rejtett

en: Privacy
hu: Adatvédelem

en: Photo
hu: Fénykép

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Source field
hu: Forrásmező

en: Manage fields
hu: Mezők kezelése

en: Grid
hu: Rács

en: Image title
hu: Kép címe

en: Images per page
hu: Képek oldalanként

en: Rearrange
hu: Újrarendezés

en: Sort
hu: Sorbarendezés

en: Pager
hu: Lapozó

en: Offset
hu: Eltolás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Locked
hu: Zárolt

en: Containing any of the words
hu: Tartalmazza ezen szavak bármelyikét

en: Containing the phrase
hu: Tartalmazza pontosan ezt a kifejezést

en: Containing none of the words
hu: Ne tartalmazza ezeket a szavakat

en: Content ranking
hu: Rangsorolás

en: Factor
hu: Szempont

en: Page Settings
hu: Oldalbeállítások

en: Select user
hu: Felhasználó kiválasztása

en: Nevermind
hu: Nem számít

en: Cache cleared.
hu: A gyorsítótár ki lett ürítve.

en: Display type
hu: Megjelenítés típusa

en: Maximum image resolution
hu: Legnagyobb képfelbontás

en: Reset Password
hu: Jelszó visszaállítása

en: Access type
hu: Hozzáférési típus

en: Albums
hu: Albumok

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: @count comment | @count comments
hu[0]: @count hozzászólás
hu[1]: @count hozzászólás

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
hu: Ha két, vagy több keresett kifejezés közül elegendő, ha csak az egyik teljesül, akkor a kifejezések közé az <strong>OR</strong> nagybetűs kifejezést kell írni. Például <strong>kutyák OR macskák</strong>

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Image file ID
hu: Képfájl azonosítója

en: - All -
hu: – Mind –

en: Add photo
hu: Kép hozzáadása

en: Upload form
hu: Feltöltés űrlap

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: photo
hu: fénykép

en: Manage display
hu: Megjelenés beállítása

en: Full content
hu: Teljes tartalom

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Image style
hu: Képstílus

en: Use absolute link (begins with "http://")
hu: Abszolút hivakozás használata (kezdete „http://”)

en: Classic
hu: Klasszikus

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: View mode
hu: Nézetmód

en: @count image | @count images
hu[0]: @count kép
hu[1]: @count kép

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Unique ID
hu: Egyedi azonosító

en: Manage form display
hu: Űrlap megjelenítésének beállítása

en: View modes
hu: Nézetmódok

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
hu: A keresés túl sok ÉS/VAGY kifejezést használ. Csak az első @count kifejezés került be a keresésbe.

en: Field map
hu: Mező térkép

en: View photos
hu: Fotók megtekintése

en: Create photos
hu: Fotók létrehozása

en: Edit own photos
hu: Saját fotók szerkesztése

en: Delete own photos
hu: Saját fotók törlése

en: Edit any photo
hu: Bármely fotó szerkesztése

en: Delete any photo
hu: Bármely fotó törlése

en: Image size (list)
hu: Képméret (lista)

en: Image size (page)
hu: Képméret (oldal)

en: Influence
hu: Befolyásolás

en: Influence is a numeric multiplier used in ordering search results. A higher number means the corresponding factor has more influence on search results; zero means the factor is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
hu: A keresési eredmények sorrendjét egy numerikus értékkel való szorzás befolyásolja. Nagyobb szám az adott tényező erősebb ráhatását jelenti, míg a nullával figyelmen kívül hagyható. Ezen változtatások azonnal érvényre kerülnek, a keresési indexet <em>nem kell</em> újraépíteni miattuk.

en: Whether a new revision should be created by default
hu: Alapértelmezetten készüljön-e új változat

en: Search result highlighting input
hu: Keresési eredmény, a keresett szó kiemelve

en: Influence of '@title'
hu: „@title” befolyása

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
hu[0]: Legalább egy keresendő kulcsszót meg kell adni. A központozás figyelmen kívül lesz hagyva.
hu[1]: Legalább egy keresendő kulcsszót meg kell adni. A kulcsszavaknak legalább @count karakter hosszúnak kell lenniük, és a központozás figyelmen kívül lesz hagyva.

en: Entity form
hu: Entitásűrlap

en: Whether the thumbnail downloads should be queued
hu: Várakozási sorba kell-e rendezni az előnézeti képek letöltését, vagy sem

en: Output the URL as text
hu: Webcím megjelenítése szövegként

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination.
hu: Engedélyezése egy abszolút hivatkozást hoz létre. Kötelező ha az útvonal egy hivatkozás célja lesz.
