PhotoShelter (4.0.0) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: E-mail
af: E-pos

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Categories
af: Kategorieë

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Country
af: Land

en: Image
af: Beeld

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Location
af: Ligging

en: Time zone
af: Tydsone

en: Source
af: Bron

en: Library
af: Biblioteek
