PhotoShelter (4.0.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: Country
ar: الدولة

en: Image
ar: الصورة

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Location
ar: الموضع

en: Time zone
ar: النطاق الزمني

en: State
ar: الحالة

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Source
ar: المصدر

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة
