PhotoShelter (4.0.0) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Categories
bg: Категории

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: Country
bg: Страна

en: Image
bg: Снимка

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Location
bg: Местоположение

en: Time zone
bg: Часова зона

en: State
bg: Статус

en: Source
bg: Източник
