PhotoShelter (4.0.0) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Title
ca: Títol

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Country
ca: País

en: Image
ca: Imatge

en: Genre
ca: Gènere

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Location
ca: Localització

en: Time zone
ca: Fus horari

en: Date Created
ca: Data de creació

en: State
ca: Estat

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Source
ca: Font

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Type:
ca: Tipus:

en: Organization
ca: Organització

en: Parent ID
ca: ID del pare

en: Submit button text
ca: Text del botó d'enviament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: No items
ca: Sense elements

en: Library
ca: Biblioteca

en: @selected of @count item selected | @selected of @count items selected
ca[0]: @selected de @count element seleccionat
ca[1]: @selected de @count elements seleccionats
