PhotoShelter (4.0.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: Country
eo: Lando

en: Image
eo: Bildo

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Location
eo: Loko

en: Time zone
eo: Tempozono

en: City
eo: Urbo
