PhotoShelter (4.0.0) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: E-mail
et: E-post

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Categories
et: Kategooriad

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Country
et: Riik

en: Image
et: Pilt

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Location
et: Asukoht

en: Time zone
et: Ajavöönd

en: State
et: Olek

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: City
et: Linn

en: Source
et: Allikas

en: Parent ID
et: Vanema ID

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: No items
et: Kirjeid pole

en: Created At
et: Loodud
