PhotoShelter (4.0.0) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: E-mail
eu: E-posta

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Country
eu: Herria

en: Image
eu: Irudia

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Location
eu: Kokalekua

en: Time zone
eu: Ordu eremua

en: State
eu: Egoera

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Source
eu: Iturburua

en: Organization
eu: Erakundea

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: No items
eu: Elementurik ez
