PhotoShelter (4.0.0) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Search
fi: Etsi

en: None
fi: Ei mitään

en: Country
fi: Maa

en: Image
fi: Kuva

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Location
fi: Sijainti

en: Time zone
fi: Aikavyöhyke

en: Date Created
fi: Luontipäivä

en: State
fi: Tila

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: City
fi: Kaupunki

en: Source
fi: Lähde

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Organization
fi: Organisaatio

en: Headline
fi: Otsikko

en: Parent ID
fi: Isännän ID

en: Submit button text
fi: Lähetyspainikkeen teksti

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: Library
fi: Kirjasto
