PhotoShelter (4.0.0) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Title
gl: Título

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Categories
gl: Categorías

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Country
gl: País

en: Image
gl: Imaxe

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Location
gl: Localización

en: Time zone
gl: Fuso horario

en: State
gl: Estado

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Source
gl: Orixe

en: Parent ID
gl: ID do pai

en: Submit button text
gl: Texto do botón de envío

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: No items
gl: Sen elementos
