PhotoShelter (4.0.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Time zone
gu: સમય ક્ષેત્ર

en: City
gu: શહેર
