PhotoShelter (4.0.0) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Categories
hr: Kategorije

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: Country
hr: Država

en: Image
hr: Slika

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Location
hr: Lokacija

en: Time zone
hr: Vremenska zona

en: State
hr: Država

en: Source
hr: Izvor
