PhotoShelter (4.0.0) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Country
hy: Երկիր

en: Image
hy: Նկար

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Time zone
hy: Ժամային գոտի

en: Source
hy: Աղբյուր

en: @selected of @count item selected | @selected of @count items selected
hy[0]: Ընտրված է @selected-ը @count-ից
hy[1]: Ընտրված է @selected-ը @count-ից
