PhotoShelter (4.0.0) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Titill

en: E-mail
is: Netfang

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: Categories
is: Flokkar

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: Country
is: Land

en: Image
is: Mynd

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Location
is: Staðsetning

en: Time zone
is: Tímabelti

en: Date Created
is: Dags stofnað

en: State
is: Fylki

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: City
is: Borg

en: Organization
is: Stofnun

en: Items per page
is: Hlutir per síðu
