PhotoShelter (4.0.0) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: E-mail
ja: メール

en: Author
ja: 投稿者

en: Description
ja: 説明

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Search
ja: 検索

en: None
ja: なし

en: Country
ja: 国

en: Image
ja: 画像

en: Genre
ja: ジャンル

en: Keywords
ja: キーワード

en: Location
ja: 場所

en: Time zone
ja: タイムゾーン

en: Date Created
ja: 作成日

en: State
ja: 状態

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: City
ja: 市区町村

en: Source
ja: ソース

en: Copyright
ja: 著作権

en: Organization
ja: 会社

en: Parent ID
ja: 上位コメントのID

en: Submit button text
ja: 送信ボタンのテキスト

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: Library
ja: ライブラリー

en: @selected of @count item selected | @selected of @count items selected
ja[0]: @count 個中 @selected 個のアイテムを選択
ja[1]: @count 個中 @selected 個のアイテムを選択
