PhotoShelter (4.0.0) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Image
ka: სურათი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Time zone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Source
ka: წყარო
