PhotoShelter (4.0.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Categories
kk: Категория

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Image
kk: Сурет

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Location
kk: Орналасуы

en: Time zone
kk: Уақыт белдеуі
