PhotoShelter (4.0.0) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Genre
kn: ಶೈಲಿ

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Location
kn: ತಾಣ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: Type:
kn: ಬಗೆ:

en: Organization
kn: ಸಂಸ್ಥೆ
