PhotoShelter (4.0.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: Image
ku: وێنە

en: Location
ku: شوێن

en: Time zone
ku: کات-ناوچە

en: Source
ku: سەرچاوە
