PhotoShelter (4.0.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: Source
mg: Loharano
