PhotoShelter (4.0.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: Country
mn: Улс

en: Image
mn: Зураг

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Location
mn: Байрлал
