PhotoShelter (4.0.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Location
ne: स्थान

en: Time zone
ne: समय क्षेत्र

en: Source
ne: स्रोत
