PhotoShelter (4.0.0) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: E-mail
nn: E-post

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: Country
nn: Land

en: Image
nn: Bilete

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Location
nn: Stad

en: Time zone
nn: Tidssone

en: City
nn: By

en: Library
nn: Bibliotek
