PhotoShelter (4.0.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Categories
os: Категоритæ

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: Image
os: Сурæт
