PhotoShelter (4.0.0) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Categories
pl: Kategorie

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Country
pl: Państwo

en: Image
pl: Obraz

en: Genre
pl: Kategoria

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Location
pl: Położenie

en: Time zone
pl: Strefa czasowa

en: Date Created
pl: Data utworzenia

en: State
pl: Stan

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: City
pl: Miasto

en: API key
pl: Klucz API

en: Source
pl: Źródło

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Type:
pl: Typ:

en: Organization
pl: Organizacja

en: Headline
pl: Nagłówek

en: Parent ID
pl: Nadrzędne ID

en: Submit button text
pl: Tekst na przycisku zatwierdzającym formularz

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: No items
pl: Brak elementów

en: Library
pl: Biblioteka

en: Urgency
pl: Ważność
