PhotoShelter (4.0.0) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Image
ps: انځور

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Time zone
ps: مهال سيمه

en: Source
ps: سرچينه

en: Parent ID
ps: پلرين پېژند
