PhotoShelter (4.0.0) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: Categories
ro: Categorii

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: Country
ro: Țară

en: Image
ro: Imagine

en: Genre
ro: Gen

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Location
ro: Locația

en: Time zone
ro: Fusul orar

en: State
ro: Status

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: City
ro: Oraş/Sector

en: API key
ro: Cheia API

en: Source
ro: Sursă

en: Parent ID
ro: ID Părinte

en: Submit button text
ro: Text pentru butonul de trimitere

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: Select entities
ro: Selectați entități
