PhotoShelter (4.0.0) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: Categories
ru: Категории

en: Search
ru: Поиск

en: None
ru: Нет

en: Country
ru: Страна

en: Image
ru: Изображение

en: Genre
ru: Жанр

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Location
ru: Место

en: Time zone
ru: Часовой пояс

en: Date Created
ru: Дата создания

en: State
ru: Состояние

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: City
ru: Город

en: API key
ru: API-ключ

en: Source
ru: Источник

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Type:
ru: Тип:

en: Organization
ru: Организация

en: Parent ID
ru: ID родителя

en: Submit button text
ru: Текст кнопки отправки

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: No items
ru: Без элементов

en: Library
ru: Библиотека

en: Created At
ru: Дата создания

en: Select entities
ru: Выбрать сущности

en: @selected of @count item selected | @selected of @count items selected
ru[0]: @selected из @count элемент выбрано
ru[1]: @selected из @count элемента выбрано
ru[2]: @selected из @count элементов выбрано
