PhotoShelter (4.0.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Search
sq: Kërko

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Location
sq: Vendodhja

en: Time zone
sq: Zona orare
