PhotoShelter (4.0.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Categories
sr: Категорије

en: Search
sr: Претрага

en: Country
sr: Земља

en: Time zone
sr: Временска зона

en: State
sr: Статус

en: Submit button text
sr: Назив дугмета "Пошаљи"
