PhotoShelter (4.0.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Search
ur: تلاش

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Country
ur: ملک

en: Image
ur: تصویر

en: Keywords
ur: کلیدی الفاظ
