PhotoShelter (4.0.1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Search
am: ፈልግ

en: Location
am: ቦታ

en: Time zone
am: የሰዓት ሰቅ

en: Source
am: ምንጭ
