PhotoShelter (4.0.1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Categories
ast: Categoríes

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: Image
ast: Imaxe

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Location
ast: Llugar

en: Time zone
ast: Estaya horaria
