PhotoShelter (4.0.1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: E-mail
az: E-poçt

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Country
az: Ölkə

en: Image
az: Şəkil

en: Keywords
az: Açar söz

en: Location
az: Məkan

en: Time zone
az: Vaxt zonası

en: State
az: Dövlət

en: Source
az: Mənbə

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Parent ID
az: Valideyn ID

en: Submit button text
az: Düymə mətnini göndərin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr
